Dydaktyka

“Krótka historia odkrycia dykrotyzmu ocznego.” Wykład Inauguracyjny Wydziału Podstawowych Problemów Techniki, Październik, 2016.

  1. Filozofia Nauczania
  2. Indeks EDU
  3. Przeszłe Prace Dyplomowe i Magisterskie

Sukcesy naszych studentów

hsvHanna Nowicka. Hania ukończyła studia I stopnia w dziedzinie inżynierii biomedycznej na Politechnice Wrocławskiej w 2015 roku. Tematem jej pracy dyplomowej był “Potencjalny efekt drgań wzdłużnych w ludzkim oku.” Podczas swoich studiów poświęciła się badaniom spędzając dużo czasu w Instytucie Badań Mózgu w Brisbane, Australia (2012-2013), HZDR, w Dreźnie, Niemcy (2013), oraz na EPFL w Laboratorium Medycznego Przetwarzania Obrazów (2014) w Szwajcarii. Obecnie jest doktorantką na Uniwersytecie Oksfordzkim.

Możesz przeczytać więcej o jej podróży badawczej w Pryzmacie.

hsvIzabela Garaszczuk. Iza ukończyła studia I stopnia w dziedzinie fizyki technicznej oraz studia II stopnia, magisterskie w optometrii, oba na Politechnice Wrocławskiej odpowiednio w 2013 i 2015 roku. Tematem jej pracy magisterskiej był “Pomiar wymiany filmu łzowego za pomocą profilometru fluoresceinowego i optycznej koherentnej tomografii.” Praca Izy zdobyła główną nagrodę w konkurcie CooperVision 2016 FORCE Student of the Year. Iza ukończyła studia doktorskie w 2018, a w 2019 uzyskała stopień doktora europejskiego (European Joint Doctorate) w dyscyplinie optometrii (Uniwesystet w Walecji) oraz biocybernetyki i inżynierii biomedycznej (Politechnika Wrocławska).

Możesz przeczytać więcej o sukcesach Izy w Pryzmacie oraz na stronach 56 i 57 magazynu Optyka.